تکه هایی از این پایان نامه :

نانولوله کربنی از نوع زیگزاگ با ضریب مشخصه (100،0)

در این بخش ضریب مشخصه نانولوله کربنی را افزایش می­دهیم و به (100،0) می­رسانیم تا تاثیر افزایش ضریب مشخصه که تعیین کننده شعاع نانولوله کربنی نیز هست را بر جریان عبوری از نانولوله کربنی مطالعه کنیم.

شکل (‏4‑16) تغییرات جریان نرمالیزه­شده نسبت به ولتاژ DC نرمالیزه­شده اعمالی برای نانولوله کربنی از نوع زیگزاگ (100،0) با .

شکل (‏4‑16) جریان عبوری از نانولوله کربنی با ضریب مشخصه (100،0) با در نظرگرفتن  را نشان می­دهد. طریقه تغییرات جریان در این حالت مشابه جریان عبوری از نانولوله­های کربنی با ضریب مشخصه­های (12،0) و (10،0) می باشد، با این تفاوت که برای این حالت دامنه جریان بسیار بیشتر شده می باشد.

با تغییر wBt و رساندن آن به 1 شاهد اُفت جریان خواهیم بود. شکل (‏4‑17) جریان عبوری از نانولوله کربنی با ضریب مشخصه (100،0) را در شرایطی نشان می­دهد که wBt را برابر 1 در نظر گرفته­ایم. تفاوت این حالت با نانولوله­های کربنی با ضریب مشخصه­های کوچک­تر افزایش بیشتر دامنه جریان می باشد.

در شکل (‏4‑18) تغییرات جریان عبوری از نانولوله کربنی نسبت به میدان DC اعمالی کاملا خطی می باشد و هیچ­گونه اُفت جریانی دیده نمی­گردد. در این شکل  در نظرگرفته شده می باشد. میدان DC اعمالی در دو سر نانولوله کربنی، E0، و میدان AC اعمالی به­آن به­صورت  اظهار می­گردد.

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

 thesis-power-word